Obecní knihovna k Vašemu využití

Milí spoluobčané,

rádi bychom připomněli možnost využívání místní obecní knihovny. Knihovna se nachází v budově ZŠ Nové Město – vchod přes jídelnu a je otevřená každé úterý od 12:30 do 13:30 a od 16:00 do 17:00. Do knihovny pořizujeme průběžně nové knížky a věříme, že si každý vybere z naší nabídky. Aktuálně jsme doplnili bestsellery posledních měsíců pro dospělé, například: Les v domě, Šikmý kostel, Koloušek nebo zajímavé čtení od Martina Moravce. K propůjčení jsou také skvělé časopisy, které nám chodí v pravidelných intervalech. Na své si samozřejmě přijdou i děti, k dispozici je moderní dětská literatura včetně kvalitních knížek pro první čtení. Díky elektronické evidenci Vám můžeme rychle dohledat, zda požadovanou knížku máme k dispozici, pro tento typ požadavku pište na e-mail: administrativa@obecnovemesto.cz.

Knihovna je pro naše občany zdarma.

V rámci MARTINSKÉ POSVÍCENSKÉ NEDĚLE bude knihovna otevřená pro veřejnost od 15 hodin. Můžete se tedy před divadlem přijít do naší knihovny  podívat.

Budeme se na Vás těšit.

Poslední aktuality: